O firmie

Drogi kliencie, czy zastanawiasz się, która firma meblowa będzie w stanie spełnić Twoje oczekiwania? DOMO MEBLE to firma meblowa Domomeble Piotr Niewiadomski Kruszwica, która funkcjonuje na rynku od 2012 roku i zdążyła już

zebrać wiele pozytywnych opinii od klientów realizując w tym czasie dziesiątki projektów na terenie miejscowości Kruszwica, Inowrocław, Mogilno, Janikowo, Barcin, Radziejów, Strzelno i okolicznych miejscowości (po uzgodnieniu realizacje możliwe na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz całej Polski).

Może dlatego, że właściciel ma wieloletnie doświadczenie w tej branży i wie, czego potrzebują klienci. Fachowe doradztwo podczas pierwszego spotkania to podstawa doskonałej współpracy z klientem.

DOMO MEBLE Kruszwica stawia na perfekcję i solidność wykonania, dlatego też do produkcji używane są zawsze sprawdzone narzędzia i systemy. Dzięki wysokiemu poziomowi świadczonych przez nas usług nie boimy się udzielić Naszym Klientom gwarancji najwyższej jakości.

DOMO MEBLE to dobry wybór. Przekonaj się sam, zamawiając: szafy, garderoby, meble kuchenne, łazienkowe, a także zabudowy wnęk z drzwiami przesuwnymi. Wszystkie meble produkowane są na wymiar i zgodnie z sugestiami klienta. Dla nas klient jest najważniejszy, dlatego ma możliwość udziału w projektowaniu swoich wymarzonych mebli.