Oferta

Producent mebli - firma meblarska

Domomeble Piotr Niewiadomski Kruszwica

Szafy

Wybierane przez klientów ceniących przestrzennie umeblowane mieszkania, a także przez osoby, którym przeszkadzają nie mające swojego miejsca "rupiecie". W szafie zmieści się prawie wszystko.

Garderoby

To wpaniały pomysł na zagospodarowanie wolnej przestrzeni w domu. Dzięki temu rozwiązaniu w pełni zaadaptujemy nie wykorzystane pomieszczenie przy okazji spełniając marzenie nie jednej kobiety - posiadania własnej garderoby.

Zabudowy wnęk

To element szczególnie doceniany przez właścicieli małych mieszkań, w których w sposób nowoczesny i praktyczny można niepotrzebną wnękę w ścianie efektywnie i efektownie zagospodarować.

Kuchnie

Pokazane na naszej stronie, ukazują innowacyjne i nowoczesne rozwiąznia, które są dopasowane do potrzeb każdego klienta indywidualnie.

Łazienki

Coraz ważniejszą rolę odgrywają meble łazienkowe, dzięki nim można zakrywać praktycznie wszystko, czego nie chcemy pozostawić z jakiegoś powodu na widoku. Nie musimy się już martwić o miejsce na kosmetyki czy środki czystości, nareszcie wszystko będzie miało swoje miejsce.